Inspirace I

„Připravte na poušti cestu Hospodinu! Vyrovnejte na pustině silnici pro našeho Boha!“ Bible, Izajáš 40,3

Předpokládám, že jste již postřehly, že každé zamyšlení začínám veršem z Bible. Činím tak, protože Bible, Bůh, Ježíš, Duch svatý mě provází celý život a také mému životu dávají smysl. Dnes tomu není jinak…

Ještě před pár minutami jsem myslela, že dnes zveřejním pár odkazů na weby, které mě inspirují a v něčem i provázejí. Jenže pokud chci psát pravdivě, tak bych měla začít tím, co je pro mě tou nejúžasnější inspirací a motivací.

A co je tedy mou největší inspirací? Je jí modlitba. Důvěrný, osobní rozhovor s Boží Trojicí. Čas, kdy jsme jen my a nic jiného. Čas, kdy si kleknu, nechám plynout myšlenky a naslouchám svému Stvořiteli.

Jestliže jste se ještě nikdy nemodlily nebo od vaší poslední modlitby uplynulo víc než 24 hodin, zkuste to. Zavřete se do svého pokoje, do ložnice, koupelny, jděte se projít do lesa, do parku, na louku… zkrátka běžte někam, kde vás nebude nikdo rušit. Zavřete oči a děkujte Bohu za život, za radost, za těžkosti i trápení. Odevzdejte mu do rukou vše, co vás tíží… Jen mějte na paměti, že modlitba není seznam přání, ale spíš vyslovení niterného, jako by vám myšlenky někdo šeptal do ucha (ze seriálu Mladý papež).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: