O vládě

„Na prvním místě žádám, aby se konaly prosby, modlitby, přímluvy, díkůvzdání za všechny lidi, za vládce a za všechny, kteří mají v rukou moc, abychom mohli žít tichým a klidným životem v opravdové zbožnosti a vážnosti.“

Bible, 1. list Timoteovi 2, 1-2

V poslední době se cítím zavalená stížnostmi na vládu v této zemi. Je jedno, zda na pana prezidenta, pana premiéra, na ministry, na jejich názory, osobní zvyky, rozhodnutí, chování. Pořád a všude se člověk dočítá či slyší, jak jsou špatní. A víte co? Možná jsou. O to víc potřebují naše modlitby a prosby.

Sama umím žbrblat a ztěžovat si až moc dobře. Takže je mi známo, jak je to jednoduché. Ale pokořit se, přiznat, že s tím já nic nezmůžu a pokorně prosit Boha, aby vládě žehnal, ať je jakákoli? To chce odvahu. A sebekázeň.

Proto se pojďme za naši vládu modlit a přimlouvat. Vyprošujme pro ni Boží moc, moudrost a vedení. A nejen teď, kdy provádějí naši zemi „obdobím koronaviru“. A nejen za tuto vládu. Vyhlašujme vítězství Boha v této zemi. On jediný má všechnu moc, spravedlnost i uzdravení ve svých rukou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: