Deuteronomium 22,22

Když bude přistižen muž, že ležel s vdanou ženou, oba zemřou: muž, který ležel se ženou, i ta žena. Tak odstraníš zlo z Izraele.

Bible, Deuteronomium 22,22

Whow! Umíte si představit, že by takovýto zákon platil i dnes? Že by se nevěra a smilstvo trestalo smrtí? Nebo že by se jakkoli trestalo? Vždyť dneska žijeme v tom, že nevěra, rozvody, podvádění všeho druhu je vlastně naprosto v pořádku. Není! Nikdy nebylo a nikdy nebude. To jen lidé zapomněli na toho, kdo je stvořil a jak je stvořil.

Bolí mě, když čtu titulky hlásající, že polyamorie je v pořádku, že nejde být věrná/věrný déle než půl roku, kdo se s kým rozvádí/rozchází. Nepřijde mi to v pořádku a mrzí mě, že není slyšet hlas bojující za věrnost, „klasickou“ rodinu, manželství muže a ženy.

Modlím se, aby naši českou společnost Hospodin chránil. Aby nad námi držel ochrannou ruku, abychom slepě nepřebírali hodnoty západních zemí, ale rozsuzovali, co je správné v Jeho očích a co ne. Modlím se, aby naši představitelé měli Boží moudrost a nadpřirozený vhled do věcí, o kterých rozhodují. Modlím se, aby mé děti znaly věrnost v manželství jako standard a vztahy máma-táta-děti jako rodinu.

Amen.

1 komentář: „Deuteronomium 22,22

Add yours

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: