Soudců 13,24

I porodila ta žena syna a dala mu jméno Samson. Chlapec vyrostl a Hospodin mu žehnal.

Bible, Soudců 13,24

Bůh promluvil, člověk jeho slovo přijal a Hospodin učinil, jak řekl.

Prosté. Jednoduché. Celá Bible je tímto schématem prodchnutá. Ať už se člověk rozhodl jakkoli, ať Boží slovo přijal, či nikoli, Hospodin jednal podle svého slova. Slíbil požehnání? Dal požehnání. Slíbil prokletí? Přišlo prokletí. Tak to dle příběhů v Bibli funguje od stvoření světa. Tak proč by to mělo dnes fungovat jinak?

Jsem přesvědčená, že Hospodin je stále stejný a neměnný. Že stále platí, že co řekne, to učiní. Jsem přesvědčená, že když řekl, že kdo vyzná svými ústy, že Ježíš je jeho Pán, a zřekne se svých hříchů, bude zachráněn, tak to platí. Jsem přesvědčená, že když řekl, že stojí u dveří a tluče a kdo mu otevře, u toho bude jíst a bude s ním, tak to platí. Jsem přesvědčená, že když řekl, že nám připravuje příbytky v Nebi, tak je tam pro nás chystá.

Jsem vděčná za to, s jakou jistotou mohu žít svůj život poté, co jsem ho celý odevzdala Bohu. Jsem vděčná za to, že se nemusím strachovat o to, co budu jíst nebo co budu pít, protože on ví, co potřebuji, ještě dřív, než to vím já sama. Jsem vděčná za to, že se mě můj nebeský Otec nikdy nezřekne.

Díky, Tati. Amen.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: